| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S dítětem v nemocnici

Nevím jak vy, ale já jsem už alergická na ty řeči typu "ale ty sestry to také nemají jednoduché", "nemocnice nejsou nafukovací", "lékaři mají tolik práce"...to co se stalo Žlababě a některým maminkám, co tu psaly, se prostě stávat nesmí!!!
Nejvíc mě dorazil ten příspěvek s tou přivázanou holčičkou k posteli, která měla v noci žízeň a plakala a nikdo si jí nevšímal...co kdyby jí třeba zaskočilo, nebo něco, vytrhla se jí kanyla a vykrvácela, ani se nemohla narovnat, to by ji to by ji tam třeba ráno mohli najít udušenou, vykrvácenou a potom by si řekli "á jejda, když my máme toolik práce". To že budeme donekonečna někoho omlouvat nic nezlepší. Tahle situace v Brně NENÍ V POŘÁDKU!!! Chce to donekonečna si stěžovat, psát petice a upozorňovat na to!!!
Nějaký omluvný a chápající postoj není namístě, jinak "ti nahoře", tou svou prdelí prostě nepohnou a nic se nezmění..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.