| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S dítětem v nemocnici

Heleno to co jsem viděla já před měsícem byl děs...byli jsme tam 3 DAn 7 let ten romský kluk cca 6,5 a 15letý puboš....

co sestra řekla neudělal! Měli ráno ležet a odpočívat sem tam se opatrně projít... (nebyli ani 24hodin po operaci...)

jemu vyndali cévku a to co následovalo bylo neskutečný....začal lítat po pokoji..po chodbě na oddělení....házel hračkama..... pořád na někoho střílel...z vyrobený pistole z lega....no strašný.....najíst se neuměl...nacintal okolo sebe...strašný...navíc si u jídla pořád hrál a když nešla Tv (na kterou se nedíval)- pořád někde lítal.....

po O sestra řekla , že si má lehnout a zkusit na chvilku spát....no to se mýlila....(zdrhnul do 5minut) ona nám ho tam sice vrátila ale vzbudil mi Dana ~o~který usnul sám od sebe!Když jsem mu to řekla..tak mi na to řekl no a co!TAkže mu to bylo jedno....

kdykoliv někam šel tak nevěděl jak si má dát boty asi 10x za dopoledne a 15x do večera jsem mu rovnala správně boty......dával si je pořád opačně.....

Maminka pubuše z něj byla taky úplně v šoku!A babička taky vlastně!

Nezlob se ,ale kdyby tam byli rodiče tak by hos nad zabavili....syn měl cévku nikam moc nemohl jen na maličký procházečky... a potřebovala jsem ho zabavit v posteli....oběma jsem se fakt věnovat nemohla....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.