| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S dítětem v nemocnici

Tam,

kdyby to bylo nebezpečné, nedovolili by si matku poslat na ubytovnu.
To je opravdu pěkná věta. Mohu se Tě tedy zeptat, zda je bezpečné nechat dítě, kterému je jsou 2 roky a 4 měsíce v nemocnici v posteli bez postranic? A to se ke všemu jednalo o plánovaný zákrok. Opravdu mne chtěli poslat domů, chtěli zcela zdravé 2 a 1/4 leté dítě obléct do pyžama a mysleli si snad, že si lehne do té posteli a bude tam celý den ležet ~t~~t~~t~

Jako fakt by mne zajímalo, co by nemocnice dělala, kdyby jim nějaké to dítě z postele spadlo a třeba si při čekání na zákrok "jenom" zlomilo nohu, nebo třeba i kdyby si nic nezlomilo, ale šlo by třeba na sesternu a tam začalo zkoumat třeba injekce. Nebo třeba kdyby šlo samo do koupelny, tam sebou fláklo na mokré zemi a rozbilo si hlavu.

Znova upozorňuju, že i na noc mne chtěli vyhodit. Nakonec naštěstí měla služba jedna sestra, která mi dovolila v té malé dětské postýlce bez postranic spát.

Ale třeba by to sestry vyřešily..třeba by to zcela zdravé dítě k posteli přivázaly :-©

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.