| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S dítětem v nemocnici

Eval, ve zkratce to tu napsala i madlenka v diskuzi vyse.
A neni to blud. Vcera jsme si o tom povidali s pritelem. Byli jsme jako mali hospitalizovani v nemocnici 2-3 tydny ve veku ja 2 roky, on 1 rok. Na nas oba sedi, ze jsme se dostali do treti faze-to je az ta po tom vzdoru a po rezignaci. Byli jsme vyhladoveli, prazdni, nepoznavali jsme rodice, pak je poznavali ale zavrhli je na nakou dobu, protoze jsme nedokazali pochopit proc tam s nami nebyli, proc nas opustili. Pak jsme dohaneli vyvoj, pritel se musel po navratu z nemocnice opetovne ucit chodit. Ja si pamatuju jen tu chut livancu kdyz jsem se vratila domu, pry jsem jich tehdy snedla snad 7, jaky jsem mela hlad. Kolem tretiho roku jsem mela nocni desy-nikdy me nenapadla tato souvislost, ale nedivila bych se...v soucasnosti me do souvislosti zapada snad jen neduvera k lekarum a divny pocit z lekarskeho prostredi. To, ze to na nas nenechalo trvale nasledky (a to nevim, jelikoz se tim tak hluboce nezabyvam) dela to, ze nam to pak nase maminky a rodiny vynahradily a nase zle zazitky prekryly ty pekne.
Tohle je samozrejme jeste za totace, ted uz doufam ze je ve spouste nemocnic jiny pristup, ale brno v tom totaci snad zustalo ~Rv
A Jito, neslovickar, chovas se jak chlap, ktery neumi cist mezi radky. Udelala bys pro sve dite to same co ostatni maminky-to nejlepsi. Projevilas nazor, ktery ma cenu jen toho druheho extremu, ktery ted neni ponekud aktualni. Tak nebud tak konzervativni ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.