| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Je mi tak špatně!

Neboj, ber to hlavně pozitivně. To je základ úspěchu. Krevní výron se mi objevil v 7. týdnu. Krvácela jsem a hematom v děloze mi ukázali na ultrazvuku. Mimču ale bilo srdíčko a to mě uklidnilo. Nejdřív mě hospitalizovali. Prý aby zajistili, že se určitě budu šetřit. Doma jsem už totiž měla dcerku. Po propuštění jsem se pár dní šetřila, ale znáte to..... Tatínek v práci, vracel se až pozdě večer, dcera sice dopoledne ve školce, ale odpoledne spoustu aktivit. Z práce na mě útočili, ať dodělám některé věci a kdy přijdu .....No a ta podlaha na mě přímo křičela "umyj mě". Tak jsem ji umyla. Další masivní krvácení. Bulela jsem a říkala si, že jsem si to sama pokazila. No ale kamarádka porodní asistentka mi řekla, ať nikam nechodím, lehnu si a že jestli je zdravé, tak se samo udrží. Ve 13. týdnu na vyšetřní byl ještě stále výrazný hematom, v 15. týdnu už byl jen malý a v 17. týdnu jsem byla už v pohodě. Mám zdravého chlapečka, řekla bych že někdy na můj vkus až příliš živého.

Pokud jde o nevolnosti, u dcery jsem je měla od 8. týdne do asi 18. týdne. Od toho 16. týdne už jen trochu. No a u syna to bylo mnohem horší. Možná taky tím, že už jsem starší. Od 23. týdne mě doktor znovu odvelel na neschopenku, protože jsem měla 3. kg pod původní váhou. Podotýkám, že jsem hodně hubená, takže jsem se dostala s bmi indexem do oblasti podvýživy. Zázvor jsem si koupila taky, ale po prvním kousnutí, jsem zvracela zbytek dne a od té doby ho nemůžu ani jako čaj ani jako cukroví. Musím říci, že mi nejvíce pomohlo to, že jsem zpomalila. Než jsem ráno vstala, dala jsem si sušenku, ležela jsem, dokud jsem ji neustála (neříkám, že se to vždy povedlo). Tím že jsem nemusela být v sedm v práci a před tím vypravit dítě a pak celý den fungovat, zase doběhnout těsně před zavřením školky pro dceru, nakoupit, uvařit, vyprat......, tak se to zklidnilo. Proto neuvěřitelně obdivuji maminky, které si děti pořídí blízko po sobě. Já na to nemám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.