| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku I v létě hrozí nebezpečné invazivní meningokokové onemocnění

Radko,
proc o cloveku ktery napise jiny nazor hned uvazujes tak jako ze te kamenuje? Rekla bych ze to je ciste tvuj subjektivni pocit....
Mimochodem ja ziju v USA, ockovaci kalendar pro deti je tady podobny ne-li stejny jako v Cechach. Pouzivaji se zde i monovakciny ale ve smyslu ze se ockuje stejne klidne proti 7 nemocen naraz. Jinak zaskrt tentanus cerny kasel je v jedne vakcine jako v Cechach. Takze ono to nebude tim ze v Cechach se pouzivaji jine ockovaci metody nebo ze tam lidi strasi.
Taky by me zajimalo kdy by jsi chtela teda ty deti zacit ockovat, pises az se jim vytvori imunitni system, ale on prirozeny imunitni system se buduje do dvou let a potom az do konce zivota je ovlivnovany dalsimi okolnostmi jako je strava, zivotni prostredi ve kterem zijeme a velkou roli hraje take dedicnost!!!!
Myslim si ze spoustu lidi oceni, pokud je media nejakym zpusobem informuji o tom co je nebezpecne a jak se branit...
Tady bezi v televizi na jednom kanale porad, kde ukazuji ne bezne pripady co se lidem staly, nehody, nemoci atd...... a nepripada mi to jako nejake straseni......spis naopak ja vitam kazdou osvetu. Videla jsem i prave porad o meningokokovy, kde mlady clovek zcela zdravy jeden den, udelalo se mu spatne jeste stacil i dojit do nemocnice a za par hodin uz nebyl. Dalsi pripady byly podobne akorat pouze dalsi dva skoncili smrti a ostatni se neobesly bez nasledku, amputovane, totalne cerne odumrele koncetiny, poskozeni mozku atd....
Muzu rict ze teprve po schlednuti tohoto poradu jsem si jasne uvedomila ze jsem docela neinformovana o nekterych vecech, ktere na nas v beznem zivote cihaji. A jsem za to rada ze mam moznost tohle videt a ze na rodince cas od casu o tehle nemoci nekdo napise clanek.
Na druhou stranu by me zajimalo jak moc poskozuje dite do dvou let ockovani jak pises. Jestli mas nekde nejaky odkaz rada si o tom neco poctu......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.