| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku S dítětem v nemocnici

Taky mám zkušenosti, ale z Třebíčské nemocnice. V jeden měsíc se nám staly dva případy. Já musela na revizi dělohy s 11 týdení dcerou (samozřejmě kojenou) a nebyl žádný problém. Samozřejmě nás ubytovali v porodnici na šestinedělí a o malou se po dobu operace starali jak o novorozeně. Tak mé obyvy, aby kvůli hospitalizaci na dva dny nebylo po kojení, byly zbytečné. Po našem návratu ,ale bohužel starší syn (2,5 roku) dostal astmatický záchvat a nešl doma zvládnout. Syn musel do dětské nemocnice. Aby zase nebylo po kojení, šel manžel. Syn byl na JIP a manžel byl přes den u lůžka a na noc šel spát na nadstandart. Bez řečí ho uvolnili speciálně kvůli němu. Aby nebyl na pokoji s jinou maminkou. Já za nimi mohla přes den na JIP klidně na hodinku mezi kojením dojet a nikdo nic nenamítal. Za dva dny šel syn na normální pokoj za manželem. A za tři dny dom. Nemám jedinou výhradu vůči nemocnici ani personálu. Jen jedno se mi nelíbí. To že manžel nedostal paragraf na ošetřování člena rodiny, ale měl nárok jen na neschopenku, protože byl taky v nemocnici sice jako doprovod, ale bohužel podle min. zdrav. je to tak. A jak všichni víte § to jsou peníze hodně dolů. Ještě, že měl dovolenou. Myslím, že na to by taky mohli pomyslet a změnit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.