| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Malé letní nebezpečí – klíště

Maty,
tak tos ten můj příspěvek špatně pochopila :o) Já na homeopatika také nedám dopustit, naposled jsem díky homeopatickému léku Mercurius mamce vyléčila lékařem diagnostikovanou angínu, takže nemusela užívat jím předepsaný penicilin. Samozřejmě, že se považuji oproti profesionálům za naprostého laika, ale vlastní zkušenosti s léčbou nezávažných akutních stavů a menších úrazů mám a výsledek pokaždé předčí má očekávání. Nesouhlasím s tím, že jsou homeopatické samoléčby laikům bez dobrého homeopata k ničemu. Samozřejmě, že za jejich pomoci laik nedokáže vyléčit chronické potíže jako např. ekzém. V těchto případech je nutné obrátit se na profesionála. Ale nevidím důvod, proč by si lidé, kteří nejsou pod dohledem homeopata-profesionála, nemohli sami za pomoci homeopatických samoléčeb rychleji vyléčit ojedinělá (protože pokud je stejná potíž obtěžuje často a v pravidelných cyklech, je třeba se také obrátit na profesionála) onemocnění jako např. nachlazení, chřipky, bolesti v krku, kašel atd.

Našemu synovi také od ekzému pomohl zkušený homeopat-profesionál. Napsala jsem o tom tady http://www.rodina.cz/clanek3669.htm

Jinak mě teší, že o výborném účinku homeopatických léků se přesvědčuje čím dál víc lidí :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.