| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku BTW: Dyslexie, dysortografie - aneb jak bojovat s hydrou

No právě a o to jde. Aby nedostal pětku na diktát, když ho prostě není schopný napsat bez chyb. Lidi kteří neví co se za tím skrývá mi řeknou, no ale ona taky diktát nenapíše bez chyby tak jednu nebo dvě tam vždycky má a na vyšetření s ní nejdu. Syn jich má ve zkráceném třeba sedmnáct, když se kontrolují čárky atd. Nešla jsem si pro papír abych se ho zbavila a víc se s ním nemusela učit jak si někteří myslí. I my se denně učíme, ale nevím co dřív, protože se k tomu váže šílená pomalost a unavitelnost. Když udělá jednu úlohu, je úplně vyfluslej a musí odpočívat, aby dělal druhou. Takže nějaké čtení, které máme denně cvičit a diktáty můžem dělat tak akorát o víkendu. Kroužky max. jeden, protože potom by jsme už nic nestihli. A to samozřejmě chodím do práce a mám doma předškolačku. A večer se už syn opravdu učit nemůže, protože čte úplný nesmymsly. Jinak inteligenci má dle psych.ped. lepší průměr.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.