| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Genetické testy - pár otázek k zamyšlení

Ahoj Hedviko,
děkuji za nabídku na kontakty, už delší čas uvažuji, co by se TEĎ ještě dalo podniknout; bojím se, že ve 30. týdnu už mi asi nikdo nic "na uklidnění" nenabídne. Přesto, jestli si myslíš, že by nám v téhle situaci mohl někdo z lékařů poradit, budu moc ráda, když mi kontakt pošleš na e-mail.
Chtěla jsem se o tom bavit se svým doktorem, ale měla jsem trochu strach, že by mi připomenul něco ve smyslu "kdybyste šla na amniocentézu, věděli bychom s určitostí, na čem jsme". Když jsem mu odevzdávala zprávu od dr. Marka a ptala se, co dál (ve zprávě z Gennetu bylo napsáno, že další postup zvolí na základě výsledků od dr. Marka), řekl mi, že dál nic, kromě toho, že bude malého při každé návštěvě "prohlížet" ultrazvukem. Tak nevím, pokaždé se bojím, že ještě něco najde. Snad by mohl být řešením 3D ultrazvuk, ale obávám se, že i na ten už bude docela pozdě - všechna měření, podle kterých se dalo něco zjistit už proběhla a nezjistilo se nic.
Takže o tom s mým doktorem vlastně nemluvíme. Napsal mi pouze do těhotenské průkazky: Triple test (v termínu) negativní, 1:1500, 1:5000, double test risk MD 1:120.
Asi mi nezbývá nic jiného než čekat. Nejvíc mne na tom ale trápí to, že čím dál tím hůř snáším pohled na malé děti a jako naschvál je jich teď kolem docela dost. Příští týden jedeme na návštěvu ke kamarádce, má dvouměsíčního chlapečka; nevím, jak to budu zvládat, asi nic moc. :o(

Děkuji ti a děkuji vám všem za vaše reakce a za vaši podporu; doufám, že budete mít pravdu a všechno nakonec dobře dopadne... ovlivnit to bohužel nemůžu, ale zatím ještě můžu věřit.
Díky moc...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.