| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Genetické testy - pár otázek k zamyšlení

Milé čitatelky
Také jsem byla v situaci, kdy jsem si musela vybrat. Ve 3. mesíci těhotenství mi byla při odběru krve zjištěna zvýšená hladina AFP, což jak jsem si tenkrát zjistila, znamená riziko genetických vad, byla jsem pozvána na druhý odběr
a hladina byla stále o něco zvýšená, a můj gynekolog mě navrhl aminocentézu - navrhl, nijak
mne to nevnucoval a seznámil mě se svšemi riziky,které tento zákrok znamená -minimální možnost potratu, byla jsem po těch nepodařených odběrech dosti znepokojená, tak jsem to přijala,
chtěla jsem skutečně vědět na čem jsem, ale pravda
je že mi pan dr. řekl, že ne všechny vady jsou tímto odběrem zjistitelné. Zákrok byl pro mne
zcela nebolestivý, i když to vypadalo strašidelně
no a pak už jen to čekání, naštěstí to dopadlo dobře a syn je zdravý, přiznám se, že si netroufám trefit, co bych tenkráte dělala, kdyby
byl počet chromozonu špatný, pak to skutečně znamená nějakou vadu.Nevím, skutečně nevím. Myslím si, že je to opět o volbě, když maminka na aminocentézu nechce, tak si myslím, že byji nikdo neměl nutit, ale také ji od toho nijak neodrazovat.Je to individuální.Přeji všem nastávajícím maminkám, aby jim testy vždy vyšly v pořádku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.