| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když si dva nedávají pozor

S tím sexem po svatbě si myslím, že to není úplně ideální. Je pravda, že je důležité poznat druhého člověka úplně po všech stránkách. Pamatuji si, že dříve byla hrozná hanba se "muset" vdávat. V dnešní době rostoucího procenta neplodnosti je snad dobré vědět, že otěhotním a pak se rozhodnu, zda spolu zůstaneme nebo ne. Alespoň já jsem to tak chtěla. Musela jsem si být jistá, že naplním nanželství ve všech směrech. Bohužel jsou i páry, které se bezmezně milují, ale bohužel jen do té doby, než zjistí, že spolu nemůžou mít dítě. V mnoha případech pak muž opouští ženu s tím, že prostě nepřekousne fakt, že nikdy nebude mít svého syna, popř. dceru a vyhledá si jinou partnerku, která mu jeho touhu splní. A ještě chci poděkovat za článek, kvůli kterému tato diskuze vznikla. Je úžasně napsaný a pravdivý. V době, kdy jsem začínala se sexem, antikoncepce pro středoškolačky byla tabu, protože se předepisovala až od osmnácti. To byl teprve mazec a nervy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.