| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když si dva nedávají pozor

Hezké odpoledne,
všem děkuji za kladné, ale i ty méně pozitivní ohlasy. Jen bych pár věcí chtěla uvést na pravou míru.
Inspirovala jsem se zčásti vlastní zkušeností a "naštěstí" se z toho vyklubala jen zpožděná menstruace, a i když jsem byla řádně vyklepaná, po rozhovoru s přítelem jsem byla rozhodnutá případně si miminko nechat. A ráda bych podotkla, že to nebyla jen taková idealistická vize, ale že jsme to řešili skutečně vážně a se vším všudy včetně otázky bydlení a financí :-) Já osobně si neumím představit, že bych šla na potrat. Z toho plyne, že ani hrdinka slohu, by na potrat nešla. Je to zřejmé i z poslední věty. Tímto bych se ráda bránila útoku na nezodpovědnost a braní této skutečnosti na lehkou váhu, jako že "kdyžtak se to vycucne a pojede se dál", jak tu někdo napsal.
Co se týče antikoncepce, tak ne všem vyhovuje HA a mnoho párů tedy ještě stále spoléhá např. na prezervativy, takže na tom také nevidím nic tak hrozného, ve smyslu, že by pár antikoncepci neměl vyřešenou. Otázka následných "uklouznutí" je už věc jiná :-)
A co se týče té ironie, kterou někdo komentoval už v prvním příspěvku... Přiznávám, že to je spíš otázka stylu psaní a uvažování nad tématem, než skutečného smýšlení v dané situaci :-) A nakonec: je to jen sloh, z větší části fikce, takže asi zklamu všechny, které už mě "viděli s bříškem"... :-) Přesto děkuji za povzbudivé reakce.
Elurie

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.