| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když si dva nedávají pozor

Ahoj Markéto ~:-D teda jestli je to jméno uvedené ve článku skutečné ...
Sloh máš opravdu moc hezky napsaný, doufám, že to maturitní komise taky náležitě ocenila!!
Za tebe jsem ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo a rostoucí bříško a těhotenskou literaturu zatím nemusíš řešit. Na druhou stranu se mi líbilo cos napsala v "reakci autorky", že by ses tomu postavila čelem. Lidi o zodpovědnosti mluví, ale když se jí mají postavit tváří v tvář, ejhle! Proč si kazit život dítětem? Pořídím si ho někdy jindy, až se mi bude víc hodit ... V tomhle jsem možná trochu staromódní, ale stojím si za svým: když už se stane, sexovali jsme přece s vědomím, že se to MůŽE stát!
Já prášky neberu, bydlíme s přítelem každý na jiném konci republiky a tudíž mi příjde zbytečné dopovat se hormony, když se vidíme (resp. máme možnost si zadovádět) třeba jednou za čtvrt nebo i půl roku! A tak jsme jedni z oné menšiny, kterým kondomy ještě pořád říkají něco víc než potrhlým puberťákům na základní škole co je napouštějí vodou či nafukují jako pouťové balónky! Taky jsme měli na mále, když nám ta guma prostě praskla a já pak místo slastného odpočívání v miláčkově obětí letěla na gynekologickou ambulanci! ~f~
Zkrátka kdo chce mimčo ať se snaží, kdo jej zatím nechce, ať se chrání! Interrupce není antikoncepce ...
Mějte se všichni moc hezky!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.