| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když si dva nedávají pozor

Já si myslím ,že člověk by se měl pokoušet žít podle návodu.U tebe mám pocit že si nedokážeš život bez návodu představit což není vůbec dobře ,ale je to jen můj postřeh,třeba je to úplně jinak, jen to prostě nedokážeš druhým vysvětlit.Jednou mě jedna stará paní řekla ,že není vůbec poznat ,že nejsem věřící ,protože mé chování ji na nevěřícího člověka nesedí .Přesto jsem bibli nikdy nečetla žiji svůj život spokojeně a svobodně.Bibli mám koupenou ,ale ještě jsem nenašla odvahu si ji přečíst ,neboť kolem ni je takové halo,že nedokážu odhadnou co mě té knize čeká.Vlastně je to taková nejistota,když člověk kolem sebe pozoruje lidičky ,kteří v ní věří,někdy mám pocit ,že jim bible ukradla jejich svobodnou vůli.No nic je to jen můj boj nikoho jiného.Myslím si, že prožít život se dá dobře i bez návodu,ale pokud to někdo cítí jinak neberu mu to,ale nepřehánějte to prosím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.