| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Když si dva nedávají pozor

Silvinko,jsem nevěřící a pořád nemůžu pochopit ,kde berete tu jistotu ,že zrovna ta vaše pravda je pravdou,vždyť na světě je tolik náboženství a každý to náboženství má svojí pravdu.Taky jsem se dověděla ,že ani křesťany se neřídí celou biblí.Tak mě teda vysvětlete proč si bůh dával takovou práci,když teď nechce, aby jste jí četli celou.,to mě přijde divný ,neboť podle mě se každá kniha čte od začátku .Z toho důvodu mě to přijde trochu směšný,neboť vy neznáte bibli celou jen její pasáže a přesto tvrdíte ,že jen ta vaše víra je pravá a co když ne?
Já proti věřícím nic nemám a dokonce jsem přesvědčena ,že v bibli je hodně pravdy a že stojí za to si ji přečíst ,ale úplně celou.Prostě si myslím, že člověk nemůže tvrdit ,že má pravdu dokud si nepřečte celé boží dílo a i potom mě to přijde troufale.Jestli se pletu tak mě opravte.Jasný bůh Vás miluje, vy milujete jeho,ale stačí to?Co když bůh chce víc? Co když chce ,aby jste četli celé jeho dílo?To ale nemůžete vědět, protože jste nečetli celou bibli.Prostě se nemůžu přidat do nějaké skupiny ,která mě nedokáže dát odpověď na jednoduchou otázku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.