| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bonding neboli připoutání

Nestíhám se divit, jak to má příroda všechno skvěle zařízený :)
Před porodem jsem tři noci nespala, byla jsem vyčerpaná k smrti a vůbec jsem si nemyslela, že bych si po porodu chtěla dcerky užít. Ale najednou, světe div se, po porodu jsem měla tolik energie, že stačilo píchnout do mě drátky a Dolní Kotěhůlky by ze mě svítily celý měsíc. Byla jsem jak nadopovaná drogama. Takže žádná únava se nekonala. Chtěla jsem vidět dcerku, neskutečně jsem se na ni těšila. Ale přinesli mi ji až za sedum hodin s tím, že ji museli koupat. Mezitím jsem samozřejmě umírala strachem, co se s ní děje. Chápu, že je to naučený medicínský postup a dítě mezitím podstoupí lékařskou prohlídku, a bohudíky za to. Jenom si myslím, že by matce mělo být umožněno setrvat s dítětem, pokud se na to cítí. Myslím, že i vykoupání miminka a lékařská prohlídka se dá zvládnout za asistence maminky. Není důvod proto dítě na několik hodin odebírat, je to nepřirozený.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.