| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bonding neboli připoutání

Ahoj vsichni,
neda mi neprispet do teto diskuse. Ja jsem rodila v Anglii (strasne jsem se bala, protoze o mistnim zdravotnictvi nemam moc velke mineni). Porod byl cisarskym rezem z duvodu obracene polohy a presto, ze to byl porod "medicinsky" jsem od prvni chvilky mela maleho u sebe. Po vyndani miminka mu odsali hleny atd, zvazil udelali apgar a hned mi ho dali, cele to nemohlo trvat ani 5 min. Takze jsem maleho mela u sebe na hrudi a nechala ho prisat i v tu dobu kdy me dokoncovali operaci, pak nas prenesli spolecne na pokoj a maleho jsem mela od zacatku porad u sebe i pres prvni noc (zadne "vyspani" se nekonalo, ale jak vite clovek je nabuzen hormony a spat nepotrebuje tak 3 tydny :)
Musim rict, ze si to ani jinak neumim predstavit a to ze deti koupou a ze mamy si musi odpocinout atd...jsou jen postupy, ktere opravdu nejsou vubec potreba. My maleho koupali poprve az doma a to bylo 4ty den po porodu. Dokonce se me pred porodem ptali jestli maleho chci rovnou na hrud nebo jestli ho mohou nejdriv osusit. Myslim, ze by matky mely bojovat za sva prava mit dite u sebe od narozeni. Jen je mi smutno z toho ze to jeste porad neni samozrejmosti...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.