| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bonding neboli připoutání

Že já jsem vůbec psala svůj názor... :-(
Teď mám z toho jen depku, brečím jak želva a bolí mně hlava...já to opravdu myslela dobře, chtěla jsem jen napsat, že si myslím, že to není až tak fatální, že si myslím, že to nemůže člověka až tak ovlivnit, že maminky co nejsou úplně v pohodě nebo tatínkové, kteří se s miminkem "svazují" až doma, se nemusí bát, že mezi nimi a dětátkem nevznikne silné pouto...mám svojí práci tolik ráda...vždy jsem se snažila maminkám co nejvíce vyhovět a zároveň se držet všech dnešních postupů, které se snaží zajistit, aby maminka a miminko byly v pořádku. Stále se vzdělávám, pracovala jsem na část. úvazek i mezi dětmi-takže doma jsem něco přes rok a už se zase brzy vrátím. Připadá, že tady vládne jen názor, že porodnice jsou hrozné, zdravotníci tyrani co myslí jen na sebe a rodičky a děti ubohé oběti...přece je snad v tom všem i něco dobrého, přece Vám všem jen neubližujeme, ano-jsou lidé špatní i dobří-jako v jakémkoliv jiném oboru, ale přece to nemůžete vše pořád dokola jen hanit...:-( myslela jsem si, že mám krásné zaměstnání, kde vídám lidské štěstí a radost, a místo toho tady zjistím, že jsem snad ta nejhorší tyranka, co se nevzdělává, myslí jen na sebe a jejíž práce lidem jen ubližuje...omlouvám se, že jsem se mezi vás vůbec odvážila vstoupit...:-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.