| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bonding neboli připoutání

Kačko, nikdo se do tebe nenaváží...jen si asi dost holek právě do tebe promítly toho někoho, kdo neposlouchal..

Já už budu mít pořád nepříjemný pocit, že sem u porodu prostě nebyla partner:

Když řvu, že chci epidurál..a ten je mi i po pěti hodinách kontrakcí bez přestávek, kdy sem se přestala otvírat na osmi centimetrech odpeřen...protože já prostě nevím, že ho ho nepotřebuju :-(..ha ha..to neustálé ujišťování, že do půl hodiny porodím..

Když řvu, že chci nástřih..ha ha maminko, hodně jste se nám potrhala, ale my se snažíme vyhovět maminkám, které nástřih nechtějí (ano, čtete dobře, já cítila, že je potřeba..ale PA ví všechno líp, že...proč se neléčit x-dní z rozsáhlého šití a vláčet za sebou pytlík na moč a stojan s antibiotiky..a to mohlo být hůř..)

Když křičím, že nechci dítě na břicho..a přesto mi ho tam strčí (ano, čtete dobře, já malou prostě nechtěla)..a naopak, malého sem chtěla a toho my prostě nedali..~:(

No a když řeknu, že bych si chtěla odvést miminko na pokoj..a je mi řečeno, že se mám radši vyspat..

Proč proboha není žena u porodu partner, ale někdo, kdo ví houby a ostatní ví všechno nejlíp..

Kačko, vím, že za to nemůžeš, tak se prosímtě nezlob, není to osobní ~d~...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.