| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bonding neboli připoutání

Milá Kačko, přesně vím, o čem mluvíte. Jsem také z oboru, ale nikdy bych sem nedala svůj příspěvek. Asi bych potom jen plakala jako vy. Je to přesně tak, jak jste napsala. V porodnici se matky usmívají a děkují a hned jak zuvřou dveře, jen očerňují. Já si už zvykla. Je to asi nějaký poporodní syndrom, který se šíří mezi ženami velice rychle a je velmi nakažlivý. Já se už naučila odvést si svou práci jak nejlépe dovedu, potom zabouchnu dveře a vše vypouštím z hlavy ven. Hlavně to nenosit sebou domů. Tyto ženy nemají ani potuchy, jak taková služba na porodním sále vypadá, jak člověk neví ani minutu dopředu, co se bude dít dál. Bohužel matky mají v hlavě jen samu sebe, je nazajímá, že jich rodí několika naráz a že člověk má prostě jen dvě ruce. Připadá mi, že hned jak dorazí do porodnice, jen číhají na to, kdo a kde jim začne ubližovat, jak se už těší na to, jak vše patřičně popíší s pohrdáním na internetu. Bohužel, je jich většina!! Jen dělají vědu z docela normálních věcí a straší ty, co ještě nerodily. Škoda jen, že i my se nemůžeme vyjadřovat jmenovitě ke klientkám, které jsme zažily na své službě. Bylo by to dost zajímavé!! Ale v tom je právě ten vtip, Kačko. Internet tu mají jako zbraň, ale my se bránit nemůžeme, a to je baví. Nenechte se vyprovokovat. Držím palce...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.