| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jsem manželka "s holým zadkem"

S tím děděním bych si tak jistá nebyla, v exekuci se dá u alkoholika přijít o všechno.
Já jsem se rozváděla v r. 1989. Za manželství jsme koupili 1/2 domku od mého bráchy (my ho měli z dědictví po rodičích napůl). Při rozvodu mi u soudu řekli, že je dluh nezajímá, majetek nabytý za manželství. Takže bych domek platila 2x, jednou bráchovi, jednou exmanželovi. Brácho dostal peníze, exmanžel nic. Pomstil se mi tím, že přestal platit výživné na dceru. Jeho matka nechala přepsat veškerý svůj majetek na dceru. Já měla kliku, že jsem na majetek exmanžela dala exekuci včas, u soudu se ukázalo, že má dluh u zdravotní pojišťovny více než 100.000 a při exekuci by soud nepátral po tom, jestli má ještě nějaké dítě, na které neplatí výživné.
Dneska jsem toho názoru, že o majetek se člověk musí starat včas a ohlídat si to sám. Takže být autorkou, tak bych si to vyříkala s manželem. Ne, nejde mi o majetek, ale pokud se podílím na jeho vzniku, mám právo ho taky vlastnit. Jeho rodiče mi do toho mluvit nebudou, to je moje rodina, ne jejich. Ano, měla bych je ráda (my už je teda nemáme), ale ať se starají o svou rodinu, já se o nás postarat umím. Nevěřte tomu, že soud se k vám v případě sporu postaví spravedlivě. Jak kdosi řekl, "k soudu se nechodí pro spravedlnost, k soudu se chodí pro rozsudek".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.