| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bonding neboli připoutání

Simono, ale ja nevykladam nic o svych citech, jen mluvim o vedeckem vyzkumu, ktery ty rozdily v pozorovanych skupinech (nikoliv individuech) vidi. Muzu snad za to, ze tak to je, ze clovek ma stejne instinkty jako zvirata a podzireny stejnym prirodnim zakonum? Je treba tuto skutecnost zamlcovat jen proto, ze existuje velke procento zen, ktera kvuli objektivni situaci ci kvuli, o to horsi, porodnicnim zvykum, bonding nezazila? Musi autorka nechat toto tema byt, nechat takove priblble poluvzdelane PA Kacky a jejich pocetne kolegyne vytvaret umele prekazky pro vztahy matek a deti, a to jen proto, ze tema nekoho boli?

Kdyz te to boli, znamena to pouze to, ze musis to v sobe zpracovat. Ja ani nikdo jiny z diskutujicich s opravdovou pricinou tve bolesti nema nic spolecneho. Mimochodem, muj prvni syn byl ode mne rutinne separovany, nevedela jsem celou noc kde je, nasla jsem si ho sama, to jest nasla jsem mimina v sesterne, a nevedela jsem, ktere je moje. Kvuli toho, ze tohle mne nesmirne mrzi nebudu prece obvinovat kazdy clanek a vysloveny nazor, natoz dukazy, ze je optimalni, kdyz dite po porodu nepretrzite u matky, a to jen s vyjimkou vaznych zdravotnich stavu, ktere to nedovoluje. Coz byl pripad tvych dvojcat. Kdyz jsi na to nemela, tak nemela, nic se s tim asi neda ted delat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.