| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Návrh na "nový zákon"

Také nesouhlasím s tou absolutní předností. Mám tři malé a věčně nemocné děti, ale občas to chytnu taky. Když musím děti nechat na hlídání, jsem ráda, když nemusím čekat půl dne, ale jsem rychle zpět doma. Když si představím, že po mě přijdou 2 maminy, každá po 2 nemocné děti - budu čekat nejméně další hodinu a co pak moje děti? Já bych to brala spíše na telefonické konzultaci, buď objednat na určitou hodinu, nebo aspoň mi sestra řekne, kolik tam je lidí. Také to občas s dětmi řeším tak, že si do čekárny zajdu, zjistím, kolik lidí tm je - "chytnu si místo" a jdu s dětmi třeba do obchodu pro mlsku, nebo pití. Mezitím se řada hodně zkrátí a pak už to zvládneme, také kupujeme nějaký časopis. Sice e na mě lidé, kteří přišli po mě, když už jsme byli venku, dívají všelijak, ale to mi vůbec nevadí. Vždycky se snažím domluvit s tím, kdo je přede mnou, aby mi hlídal "místo". Ale dítko s autismem bychom asi pustili, jeho maminka to má asi těžší, udržet bobka "v klidu".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.