| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Návrh na "nový zákon"

Trochu odbočím, mám určitou radu, která se může někomu hodit, je pro běžné děti, u autistických vůbec nevím, jestli by to pomohlo. Jak autorka článku popisovala tu cestu procházkou k lékaři, nemám autistické děti, ale stejně mě to je velmi povědomé:-), jako mladá a nezkušená jsem na procházkách vlála za svými syny a přinutit je jít smětem, který neurčili oni ale já znamenalo záchvat vzteku a násilné odnesení kolem sebe kopajícího dítěte. U dalších dětí jsem se poučila, že kočárek je dobrá pomůcka i pro chodící dítě a to nejen jako pomoc na dlouhé cesty. Prostě procházka znamená: jedu v kočárku až na hřiště, park, zahrádku, tam mě maminka pustí a můžu běhat, cesta zpět nebo jinam znamená zase jedu v kočárku, na nákup nebo k lékaři jedu vždy v kočárku. Je třeba být důsledný a nepřipustit moc výjimky a musím říct, že problém vztekám se, protože mě máma nutí jít jinam než chci já, jsem s dalšími dětmi už nezažila. Stejně tak třeba nákup v supermarketu znamená: jedu v košíku, výjimky, kdy pustím dítě mezi regály se zbožím, jsem prostě nedělala, pokud dítě pláče, snažím se ho zabavit jinak nebo ho při nejhorším nechám nějakou dobu ječet. Netvrdím, že to bude fungovat všem a za všech okolností, ale mě se tato taktika docela osvědčila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.