| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Návrh na "nový zákon"

ahoj diskuze zde čtu ale nejak se diskuzí zde neucastním....
co se týče přednosti nebo ne se divim alespon ja co znam byvaji čekarny oddělene i u nas na středisku na dědině kde jsem se přestěhovala a v brně neznam společnou čekarnu.ale budiž co se týče přednosti každy by chtěl přednost snad jen kojencům

a nebo se objednat dopředu jak to dělam ja a pak prostě jdu na čas lepší nežli pak čekat půl dne...to pak i mě je jedno že tam někdo je a čeka pul dne a ja jdu skoro hned co dojdu......

naštěstí k lekaři chodim se třemi dětmi jen vyjímečně na pravidelne kontroli a nebo když už jsou važně nemocne a nic nezabírá.....

no ted mě čekají kontroli až před prazdninami častější až se narodí naše 4té mimčo.....
ale jestli čekat či ne budu volit objednat se předem je to važně nejlepší strategie vyhnout se frontám...

a co mě akorat zaraži či jsem nepochopila podezřeni s autismu to ma prokazane nebo je to jen tvá doměnka ....ja pracovala s postiženymi ale dle popisu chovani do autismu to ma daleko.... autismus ma sice mnoho podob ale vzdy zakladni je distanc od cizich lidi....
dle popisu cesty tam tak ma nejmensi dela podobne věci ale spiš než autista o ni rikam že je tatinkuv rozmazleny sprateček a to je važně občas na zabiti bez par kravin co stale musi tahat už dva roky nechce udělat ani krok....

ale řikam zakon nezakon zaleži na lidech.....
a doktorech jak si to v čekarně zařídí.....
mam sama postiženeho kluka a že bych upřednostnovala nekdy přednost neee...
ani ted v době chřipkove epidemie kdy jsem skoro v 6 mesíci nachcipana bych si nevynucovala prednost az by to bylo akutni tak si zavolam a doktorka ma snad rozum aby posoudila zdali me tahat mezi nemocne či mi řict tehdy a tehdy tady nebude nikdo jsou jen odbery nebo podobne....

navic dalsi rana v rodine manželovy našli rakovinu a mysliš že on ma nekde přednost ne čekam s nim a s miminem v bříše i dve hodiny i víc i kdyz byl objednany třeba a co kdo nadela.pak se jen modlim abych stihala 70km zpět domu abych vyzvedla děti ze škole a školky.jako řidič manžel skrze prašky ted řidit nesmí......

a mam si snad stěžovat na čekani stejně by mi to asi prd pomohlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.