| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Správný čas na druhé dítě?

Nebo zkus naopak rozdíl menší... Mám děti 19 měsíců od sebe a žárlivost jsem v podstatě nikdy neřešila. Starší si nestačil zvyknout na to, že je jedináček a že se věnuju jen jemu.
První rok byl děsnej - mladší byla příšerný mimino, nespala, nejedla, nepřibírala, řvala, nesměl na ní sáhnout nikdo jinej než já. Ale od jejího roku je to super. MOžná nemám tolik čas na každého individuálně, ale zase oni dva mají sebe navzájem a fakt si neuvěřitelně vyhrajou, pokecají, poblbnou. Nepamatuju si, že bych mladší učila třeba barvy nebo jak dělají zvířátka - to všechno pochytala tak nějak "ze vzduchu". Takže ani nemusím mít výčitky, že se jí "nevěnuju".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.