| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Správný čas na druhé dítě?

člověk nikdy nic nevymyslí a nenaplánuje.Vdávala jsem se podruhé s dvěma dětmi a pod podmínkou,že můj druhý manžel už po mně žádné děti chtít nebude.Věděl jak na mě,souhlasil,netlačil,ale občas prohodil-to by bylo hezký,kdybysme taky měli miminko,když někde nějaké viděl apod.Shrnu to-teď máme čtyři děti ve věku 16,14,4 a půl a půl roku a já jsem moc šťastná..asi nejvíc,co jsem kdy byla.To třetí bylo manželovi za odměnu a když jí byly 3 roky,zatoužila jsem po miminku já,aby nebyla nejmladší dcera "rozmazlený" jedináček.To už jsem musela manžela hodně přemlouvat a v podstatě ho jednou v noci bez ochrany "znásilnit"~t~~t~~t~No,máme další holčičku-nejstarší je syn.Když se mě na porodním sále ptali,jestli chci mít ještě nějaké děti,odvětila jsem,že nevím,co mě do čtyřiceti ještě napadne a manžel málem omdlel..Jo,letos mi bude 36let.Ale já si to fakt užívám a nešidím se...zajdu si na kosmetiku,na masáž,na aerobic,na kurs bubnování,orient.tance,prostě nejsem jen doma.Výhodou je,že starší děti pohlídají ty mladší a můj muž mě bere jako rovnocenného partnera a ne služku nebo kuchařku,takže všechny povinnosti neleží jen na mně.Starší děti pomáhají i s úklidem,s vařením,"venčí"mladší děti a pak je nádherné pozorovat,jaké vazby si mezi sebou děti vytváří.Jak to ta pětiletá koulí s tím šestnáctiletým...šibalka.Prostě jsem šťastná a pyšná máma.Taky můžu říct,že každé dítě je jiné a je zbytečné přemýšlet dopředu,jak byste to zvládla kdyby...protože všechno bude stejně úplně jinak.Takže já za sebe vám ty čtyři děti mohu jen doporučit :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.