| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O večerníčkovské hysterii

Mě tedy z večerních zpráv jímá děs z trochu jiného důvodu. Bývala jsem pravidelná divačka a zprávy jsem si zpravidla nenechala ujít. Dokud jsem si neuvědomila, že je s námi sleduje taky náš syn, který se tou dobou - po Večerníčku - zrovna chystá do postýlky. A dokud se nezačal ptát: proč na sebe ty pánové střílejí? Proč tam hoří? Proč ho zabili? apod. Podotýkám, že zprávy sledujeme na ČT. Snad až do té doby, než začal klást ty své otázky, jsem si nijak moc neuvědomovala, jak velice pokřivený obrázek o světě nám zprávy přinášejí. Tak teď po Večerníčku televizi vypínáme. Dost důsledně. Nechci, aby si můj syn už z dětství odnášel do života dojem, že Země není zrovna nejlepší místo k životu.
Pokud si vzpomenu, dívám se na noční zprávy, a když ne, čtu noviny. Anebo taky ne - strávila jsem na jaře chvilku v cizině, bez televize a beze zpráv, a byl to osvobozující pocit. Po návratu jsem měla dost nadhled, tak si to snažím občas připomenout.

Lenka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.