| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Korunky se nepapají

Taky jsem byla všeho žrout co jsem mohla to jsem spolkla naši taky vyčkávali.Teď mám děti já a ten nejmladší je po mě.Nevěřily by jste jakou rychlostí třeba spolkne kuličku jen, aby mu jí někdo nesebral.zajímavé je ,že si s kuličkou bude krásně hrát do chvíle než si toho někdo všimne pak jí rychle slupne a má jistotu ,že mu jí někdo nesebere.Proto když zpozoruji nějaký nepovolený předmět v jeho ručce musím se nenápadně připlížit a rychle než si toho všimne předmět sebrat jinak kontrolujeme bobky.Dvakrát jsme už byli na rentgenu naštěstí vše vždy dobře dopadlo.Doktorka ,když nás vidí tak se vždy s humorem zeptá tak co pořád ti chutnají kamínky , kuličky a tamponky? V nemocnici nám nejdřív nadávali ,ale potom se nám omluvili, neboť když sestřička malého hlídala před vyšetřením si malý sebral z misky tamponek vaty a než stihli zareagovat ho slupl .Prostě pokud mu řekneme ,že se to nepapá tak máme stoprocentní jistou,že to slupne dřív než se nadějeme .Jsou mu dva mě to ve třech přešlo tak doufám že ho to přejde dřív.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.