| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O maminkách na mateřské a jídle

Tak já jsem po svých dcerách nedojídala. Mám dvě a narodily se po roce. Ani jedna nebyla velký jedlík a tak docela dost zůstávalo a to skoro do jejich 14 - 15 let.A na to se těšil manžel. Hlavně na různé ovocné přesnídávky, krémíčky a maso. Smála jsem se mu a říkala mu popelnice. Na dovolených kde porce pro dospěláky nebyly nic moc se dojídal po děvčatech. Jednou nás ale vypekly. Měla jsem na prázdninách ještě tři děti sestry, celkem pět dětí kolem deseti let. Všechny děti doma nic moc nejedly, maso skoro nemusely. Dostala jsem od babičky domácí větší kachnu a tak jsem ji upekla k obědu. Myslela jsem si že se ztoho najíme ještě i my dva dospěláli. Ale ouha. Když jsem dala pekáč s upečenou kachnou doprostřed stolu tak těch pět capartů zalehlo pekáč, a než jsem přinesla nůžky na rozporcování tak milou kachnu otrhaly včetně biskupa (lahůdka mého muže). Tu kachnu zblajzly úplně celou! Na muže zbylo k dohlodání pár kostiček, já nic. Vůbec celý týden jsem nedělala nic jiného než vařila a přemýšlela co uvařit abych stála u plotny co nejmíń. Naše děvčata měla ráda lívance ale snědly každá tak dva nebo tři. Tak jsem na ně zadělala pro jistotu o něco víc, když zbydou tak budou třeba druhý den k snídani. Bylo to na chatě kde se vařilo na kamínkách rekreant. Já jsem stála u kamen rozpálená jako ty kamna a pekla a pekla a pekla a lívance pořád nebyly. Děcka mi je odebírala rovnou plotny. Byl to děs, jinak nežravé děti se najednou zvrhly. Když děti sestry odjely vrátilo se všecho do původních kolejí, muž měl zase co dojídat. Dneska po letech když k nám přijede rok a půl starý vnouček tak se těším na jeho kašičky a ty dojídám já. Chutě se mění :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.