| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O maminkách na mateřské a jídle

Milá Kecko,
Tvůj příspěvek mě opravdu pobavil,tím spíš,že sama mám tři děti,9, 5.5 a 2 roky. Jsou to samé holky,ale snědly by snad salám nejlépe i s lednicí. Jak jsi popisovala své předsevzetí o tom vyvařování,než jsem četla dál,rovnou jsem říkala: jakpak dlouho jí to asi vydrželo? Mám podobné zkušenosti,ale poslední dobou se mi stává pravý opak. Nakoupím dost jídla od jogurtů,sýry,salámy (většinou jsou to šunky)a pro sebe si koupím něco nač mám chuť. Zrovna včera to byla celozrnná bageta.Kamarádka se mi smála,když jsem říkala,že si ji dám,až děti nebudou doma nebo budou spát. Za hodinu zjistila proč to říkám. Děti objevily bagetu a už se po ní sápaly,jako by měsíc nejedly.Kamarádka mi povídala to si musíš koupit něco,co oni nejedí,víš? Ale co by to mělo být,když jedí úplně všechno? Nevím o jídle,které by jim nechutnalo,neznám tu větu co budu dělat k jídlu,když ta nejí to a tahle zase toto? Takže u nás je to tak: já si něco koupím,děti mi to sní. Takže nakonec si to před nimi opravdu schovávám,aby mi to taky nesnědly.Co se týká těch zbytků a dojídání,tak to u nás moc není,většinou vymetou talířky do poslednho drobku a dokonce už mezi kamarády působíme jako výchovný element,chodíme ke známým učit jejich děti papat a to tak,že jejich rodiče říkají dětem: papej,nebo ti to Maruška spapá. Nutno dodat,že Maruška je malý ďáblík,kterému chutná. Už takhle naučila papat nejedno dítko. Než by si to od ní nechali sníst,tak se do toho pustí radši sami. Tak nebud smutná,ono se to časem otočí a ty budeš ta,co si někde něco loví k jídlu a schovává si to na večer nebo na dobu kdy je klid. Ještě budeš ráda vzpomínat na doby mrkve bez chuti,blátivou brokolici.... Tak je klid,to je noumální uďo....Držím palce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.