| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku O maminkách na mateřské a jídle

Ahojda,
taky mám zkušenosti s obědem v kastrůlku. Už od začátku mateřství jsme to začali provozovat a jsem nad míru spokojená. Má to opravdu výhody, člověk je v pohodě, nemá starost co vařit a k tomu má každý den něco jiného. Což je dobré i pro prcky, že poznají hodně druhů jídel. Já přece jenom všechno uvařit taky neumím. No teď už syn chodí do školky a má oběd tam. Můj manžel má oběd z práce za 12 Kč. Dávají tam velké porce a protože se můj manžel snaží o štíhlou linii, tak mi vždycky půlka obědu zbude do kastrůlků. Takže já bych za ty peníze opravdu neměla šanci navařit. Když mám někdy chuť tak uvařím. Mám více času se věnovat dítěti a taky sama sobě.
Můj syn byl taky více méně dobrý jedlík, vše se změnilo příchodem do školky. Tam odkoukal co mohl. Věčně něco vybírá - je to moc zelený, nebo to smrdí - prostě radost. Věci, které měl tak rád, už mu nechutnají, protože to většina ve školce nejí. Doufám, že z toho brzy vyroste.
Jinak opravdu můžu vřele doporučit, ne že bych byla tak líná nebo nešikovná a vařit nemohla nebo nechtěla. Ale proč, když nemusím a vaření si potom o víkendu užívám. Nejsem ve stresu kvůli vaření a netrápí mě, že jsem zapomněla koupit to nebo ono.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.