| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pro koho jsou plenky pohodlné?

Čekám své třetí dítě a už mám vyvařených přes 50 plen a moc se těším na to krásné voňavoučké miminko, které budu každou hodinu nebo dvě přebalovat. A to myslím vážně. Zrovna včera u nás byla na návštěvě sestřenice se 14 měsíční holčičkou, přišly asi ve 3 hodiny, odcházely po 6. hodině a za celou dobu sestřenici ani nenapadlo podívat se do jednorázovky, jestli tam nemá načůráno, a tak je to s vámi maminkami se všemi. Tak mi tady pak nepovídejte, že svoje dítě zásadně v počůrané plíně nenecháváte, protože dítě se počůrává přece permanentně. Mně to teda ještě ke všemu v té jednorázovce dost smrdí, takže opravdu tvrdím, že moje děti vždycky voněly v bavlnce. A k tomu vysazování na nočník: už jsem tady jednou reagovala svým příspěvkem, psala jsem, že jsem děti zkoušela "dávat na nočník" asi od 4-5 měsíců, vždycky po vzbuzení, protože to děti čůrají vždy, mým dětem se tak od půl roku dařilo vykonávat velkou potřebu právě do nočníku, a s tím příspěvkem jsem se se zlou potázala. Sesypaly se na mě jak vosy. No já tvrdím, kdo chce kam... Když se mi pak kamarádka chlubila, že její 3letý syn UŽ nemá v noci plínu ( hurá, oslava veliká ), tak já jí sdělila, že moje 1,5 letá dcera UŽ taky nemá plíny, a to ani přes den ani v noci.Koukala jak blázen a tvrdila, že dcera je mimořádně šikovná atd, ale já vím, že to je tím, že odmalička věděla, že lze čůrat a kakat taky jinam než do plíny, a neviděla nočník poprvé ve 2 letech tak jako ostatní děti. A ještě jednu poznámku - dávat dětem látkové pleny NENÍ náročnější, pracnější, když už se nemusí žehlit, tak složit suché plíny je otázka 5-10 minut. Věšení - 10 minut. Praní nepočítám, u toho nemusím asistovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.