| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pro koho jsou plenky pohodlné?

ahoj sice hezky napsane i ja jsem s jednim ditkem kteremu jsem mohla venovat snad veskery volny cas i necas střidala latkove a jak ty rikaš plastové...mě akorat pempers jako plast moc nepripada a je snad jeste jemnejsi než latková ale to jen detail...

jak rikam střidala jsem to na cestu nekam plast a po doma latka..mala začala sama od sebe kolem 13 mesicu na aaaaa sama napřed nocnik posloužil jako helma pak jako krmitko na granule pro psa pak jako dobry zdroj vody na machani jako pomucka se nekam dostat nejlepe oa kliku dveři atd atd co ditko s nocnikem vymysli je mi dodnes mozkovou zahadou .....
mala se narodila na zimu ale v lete si prdelku nahatila dosytosti venku bez plastu nebo latek a svete div se ona sama prisla na to k cemu je nocnik zadne namahave přidržovani nic i doma se obcas zachovala tak jako by byla venku ale co stalo se stalo .....
po dvou letech opet na zimu prislo druhe ditko a veř že na latku jsem hodne rychle zapomela nejen hromada pradla ale dve male deti daji zabrat v zime pradlo špatne schlo a tenkrat v panelaku mista nedostatek....ale svete div se opakovalo se to stejne co u dcery ale tentokrat bez latek plastovka letela k zemi sama kdykoliv se v ni vytvorilo neco co se synackovy nelibilo i on prosel narocnym bojem nocnik idelni pomucka na hrani zadna hracka nemela takovou oblibu snad....a vydržel a dockal se nas mili nocnik toho k cemu je určeny...
oj po dalsich dvou letech opet na zimu prisla dcera a ver že sourenci nauci snad vic než kdokoliv jiny dcera koukala co jeji starsi sourouzenci delaji a ona sama od sebe to zacala postupne zkoušet taky ten plast byl k nezaplaceni pri tolika ratolestech...ten plast je vyhoda a ubrousky by meli dostat nobelovu cenu nejen na utirani zadecku ale pouzivany jsou u nas mnohaucelove nejstarsi si snimi cisti po ranu boty kdyz jde do skole syn zase auticka a mala ta to ma snad na vse co ji prijde pod ruku....

no a ten za chvilku už ne konecne na zimu ale mesic pred prazdninami privedu na svet syna a bez plastovek ani rana....nocnik ten si pocka sice ted ale nemyslim si že by to mel byt boj ditko si samo řekne kdy je ten spravny cas plena konecna a zacit na kakač....
jina otazka je linost nekterych rodicu ve trech letech když ditko do plinek kadi to snad bych pochopila...ale počurat se muže každy v jakemkoliv veku i dospeli natož dite.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.