| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pro koho jsou plenky pohodlné?

Náš Syn byl bez plen přes den od roku a 11 měsíců. Bez nějakých metod. Tato metoda mi přijde zbytečně dost náročná. Hlavně kvůli tomu, že vlastně dítě si samo neřekne, je pořád hlídáno a dáváno na nočník, to se nedivím, že se počůrá jen 3 krat za den, tak jaký genius. Moje kamarádka to z části tak dělala. Když dceru nehlídala, počůrala se. Když jí měl na starosti táta., tak jí dal plenu a byl klid. Bez plen byla stejně jako náš syn. Náš syn si v létě hrál venku bez plen, když se počůral byl mokrý, ze začátku mu to bylo jedno, ale pak se snažil si stáhnout kalhoty. Podle toho jsem pochopila, že se mu chce čůrat a běžela mu stáhnout kalhoty. Doma měl plenu a to se mi snažil naznačit že se mu chce. Zajímavé na tom bylo, že potom když jsme šli nakoupit do obchodního centra, tak jsem mu dala plenu, pro jistotu. To si řekl a vydržel než jsme našli záchod. Později jsem mu začala věřit a plenu nedávala, ale když jí neměl neřekl si a počůral se. To se opakovalo i doma s plenou se nepočůral a bez pleny ano. Tak nosil plenu. Koupila jsem mu ty stahovací jako kalhotky a jednu měl na 2-3 dny. Potom jsme přešli na slipy a byl klid. Samozřejmě se nehoda občas stala, ale z toho byl tak smutný, že ho člověk spíš uklidňoval. Plenu na moc měl ještě ve třech letech a 1 měsíc. Tak nevím jestli ty nervy za to stojí. Myslím si, že si to má každý udělat jak mu to vyhovuje a hlavně nechtít po dětech zázraky. Myslím že ty rodiče co jejich děti mají několikadenní zácpu a nechtějí kakat, protože je to bolí. Mají velkou radost když se jim pokaká do kalhot. Hlavně že se vykakal. Každý řeší svůj problém a co je pro někoho špatné je pro druhého naděje. Tohle je můj názor a nikomu ho nenutím, jen jsem si řekla, že taky jednou napíšu Tak se mějte. Ať jsou vaše zlatíčka zdravá a spokojená.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.