| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pro koho jsou plenky pohodlné?

Jasně, že je každé dítě. Ale jde o to, dát mu šanci. A si myslím, dost matek nedělá. Když nedáš dítě na nočník v roce a půl, těžko si začne samo říkat. Když máš dítě, které chvilku neposedí, je samozřejmě problém ho posadit na nočník. Ale moje zkušenost je, že to maminky prostě nezkoušejí. Rovnou řeknou, že stačí až ve dvou letech nebo prostě později. Že to někomu nejde, to chápu. Nechápu to, že to někdo nezkusí. Kamarádka mi řekla, že jí připadá hrozné, že by se měla dítěte furt ptát, jestli nechce na záchod. Mně to nijak hrozné nepřipadá - zkouším to v hodinových intervalech a než se někam jde. přijde mi to míň pracné než dítě přebalovat. Holka byla bez plínek v roce a půl, teď mám kluka rok a čtvrt. Počítám s tím, že u něj to bude trvat dýl, protože kluci bývají natvrdlejší (a některým to vydrží do dospělosti :-)).

Naopak v noci bych to nechávala zcela volně. Někdo dítě v noci budí, to mi připadá drastické. Konání potřeby přes den je věcí svěračů a vůle. Konání potřeby v noci je jen věcí svěračů, takže tam bych to nechala zcela "plavat", pokkud se dítě v noci samo nebudí.

MMCH - dceři je pět let a má větší výdrž než já. Já chodím spát později než ona, musím jít v průběhu noci a ještě se mi ráno chce hodně. Ona jde v osm večer, pak ještě pije vodu, vstane v osm a nechce se jí, jde třeba až za hodinu. Tu výdrž jí přeju a závidím :-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.