| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Pro koho jsou plenky pohodlné?

Má zkušenost osobní i vypozorovaná je taková, že kde začali učit dítě až ve dvou letech, nikde se hned nepodařilo a dítě bylo do plínek takřka do tří let.

Má osobní zkušenost je taková, že mé tři děti začaly chodit na nočník v roce a třičtvrtě, samy od sebe. Prakticky ze dne na den, jeden den "objevily" nočník, další den-dva jsem jim "pro jistotu" dávala na ven plen, ale protože bylo všechno OK, tak začaly chodit ven i bez plen. Jinak si nevzpomínám, že by v mém okolí mělo nějaké dítě plenu do tří let... i když, pravda, já to nějak detailně nezkoumala, ptž mi to je fuk.


Právě v tomto věku má období "ne", takže zrovna nebude dělat, co se mu řekne.
No vždyť jo - nebudu mít pleny, nebudu a nebudu Skvělá příležitost, jak začít s nočníkem ;o)

Jinak mně třeba nejstarší holka na nočníku neseděla nikdy. Ona vždycky jenom proběhla kolem něj a bylo načůráno, to fak bývala bleskovka. Moje máma se ji jednou pokoušela naučit na něj sedat a výsledkem bylo, že mezitím co normálně chodila na nočník, na záchod, na kytičky... tak u našich si čůrala do punčoch ~d~ Dlužno dodat, že u dalších dvou dětí si to moje máma radši rozmyslela učit je na nočník, když jsem říkala, že maj čas

ale moje zkušenost jakožto matky a toho, co jsem viděla jinde je, že ve dvou letech jsou bez plínek děti, které se to učí po 1. roce, rozhodně ne ty, které se to učí až ve dvou letech.
No vidíš, moje zkušenost je jiná... v roce jsem děti na nočník fakt ani omylem nedávala, a přesto všechny tři ve dvou letech bez plen byly ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.