| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Máme druhé dítě aneb První rok se nezastavíš

Souhlasim..
Prestoze patrim k tem dnesnim maminkam:)
Mam holky 10/05,06/07, s manzelem - diky jeho prace - mame domov vsude mozne/nemozne - zcela bez babicek, chuv apod.. jeho prace je docela "time consuming"- coz znamena, ze "se mam za cim ohanet a behat":).. presto si stale najdu cas na sebe, na manzela, na "praci"- a za to dekuji automatickym prackach, jednorazovym plenkam atd... zasadne varim (zcela jednoduse a rychle, ale zdrave)..

Je to mozna trosku i o volbe - k cemu si nyni "sednu" - u PC sedim, jen kdyz pracuji a nebo komunikuji s rodinou - a behem te doby treba zabrousim na tyto stranky a trosku si poctu, kdyz mam vice casu a chuti, i napisu :) - jako treba ted :).. na spouste lidech vidim, jak si frci na webech a realny svet jim utika mezi prsty, a nemaji na nej "tzv. cas".. mluvim o osobach, jejichz znam jmeno a o nikom Z VAS.. :)..

Kdyz budu reagovat na clanek - taky se mi s briskem "vyborne" behalo za Johankou, ta nam zacala "utikat" uz v 10 mesicich, ale alespon mne ten pohyb udrzel ve skvele kondici (nekdy jsem samozrejme padala na hubu:))Ale to i mamky bez "brisek" maji obcas takove pocity :). PRIJELA JSEM PORODIT "DOMU", a kdyz mela Malenka 10 dni, stehovali jsme se do Prahy. Johanka byla ve veku, kdy jiz potrebovala detsky kolektiv, tak jsem s obema jezdila na Johancine malovani, tanecky atd.. Malenku jsem ulozila na bezpecne misto v rohu mistnosti, a kdyz se "pristestilo" a ona byla vzhuru - tak jsme na ty aktivity byly tri.. :)))
V cervnu ma Malenka 2 roky, cas neuveritelne leti a doposud si sebe uzivame. Nektere dny jsou narocnejsi, ale temi si projde naprosto kazdy. Holky si uz spolu umi hrat a ja na nich vidim, jak jsou stastne, ze se maji.
Nadhera!

Preji vsem maminkam hodne energie a chute si uzit "nase" deti - dokud o to "stoji". Na unavu se bude s usmevem vzpominat :)..

Dobrou noc


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.