| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Máme druhé dítě aneb První rok se nezastavíš

taky mam deti 16let od sebe.Nemuzu si stezovat.Na obe jsem mela cas,nemusely se prat o mou naruc.Maji perfektni vztah.A protoze jsou to kluci a to jsou vecne deti,tak ten starsi se vyblbne s tim mladsim absolutne.Mladsi se v nem zhlizi,je to pro nej vzor.Na pocitaci hraji stejne strategie,i kdyz samozrejme s rozdilnymi vysledky.Neumim si predstavit mit deti takhle za sebou.Vim,ze kdyz musis,tak musis,ale ja jsem nechtela muset.Sama jsem z rodiny,kde jsme byli po roce tri a bylo to hrozne.mamu pro sebe jsem nikdy nemela.Vsechno fungovalo,to jo,jak tu pisou maminky.Ale musel to byt vojensky styl,jinak by to proste mama nezvladla(bez babicek a jakehokoliv hlidani,plus vysoka skola a liga volejbal)Mama se taky zhroutila a skoncila ve 27.letech v LDN.(lecebna pro nevylecitelne nemocne)Se zaludkem.Dostala se z toho,ale problemy ma dodnes.Neverim,ze to muze nekdo planovat.myslim,ze to lidem proste nejak nevyjde,ale jit do toho dobrovolne?Nemuzu to pochopit.Navic my jsme jako sourozenci nikdy nijak moc k sobe netihli,jeli jsme jak stroje.Dodnes se nevidame,jen sms k narozkam a k Vanocum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.