| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Má třetina nejmenších dětí vyrůstat v jeslích, jak navrhuje EU?

..oliv" je nesmyslne...
- Fajn, tím jste uznala i tu svou argumentaci za nesmyslnou.
...onoho ceskeho hocha, ktery ubodal spoluzacku, ze trilety RP vede k agresivite...
-Ne to nemohu. Moc dobře víte, že těch faktorů bude mnohem více než jen délka RD. Já netvrdím, že je to jediný faktor.
...prece nemuzete na zaklade ojedineleho incidentu hodnotit celou populaci! ...
- A jak se Vám bude líbit až se obětí ojedinělého incidentu stanou třeba obě Vše děti, nebo jejich děti?
Opravdu mam pocit, ze vase argumenty jsou extremni a zcela neprimerene.
- S Vaším pocitem nic nenadělám.
Ja nerikam, ze by nekdo mel delat pokusy na detech - ja rikam, ze trilety RP je uz v CR dostatecne dlouhou dobu na to, aby byly nejake vysledky.
- Jistě, tak ať to někdo relevantní objektivně prozkoumá. Samozřejmě, že špatná výchova, třeba 30 letá bude mít produktem jen špatně vychovaného člověka.
Ja zadne vysledky nevidim. Muzete mi nejak dokazat, ze ceske deti jsou emocne vice stabilni nez deti, ktere nevyrustaji v systemu s triletym RP?
- Já také žádné výsledky nemám, stejně jako Vy. Důkazy jsou nepřímé. Třeba procenta psych. diagnóz (zejména tzv. nezvladatelnost) a množství předepisovaných psychofarmak dětské populaci u nás a na západě.(na tohle má hlavně vazbu způsob výchovy)

...je, protoze vychova probiha mnohem pozdeji. Tudiz ze trilety RP nema dlouhodobe pozitivni vliv na deti.
- No tak to s prominutím tvrdíte hloupost. Vy jste začala vychovávat děti až od třílet? A do té doby byly v nějaké dozrávací komoře? To jste dětem nestanovila s manželem žádné hranice? Žádné to smíš to nesmíš?
Žádné hry s dětmi? Ani oblíbené kuk na tátu, kuk na mámu? Nebo stále populární paci paci? Žádný rozvoj motorických a mentálních schopností?
Opravnena obava zamestnavatelu samozrejme k diskriminaci vede. Vy tohle povazujete za logicky a spravny krok a situaci schvalujete? Je to tak podle vas spravne?
- Jak schvaluji? Rozumím proč tomu tak je a nezavírám před tím oči. A místo jednoduchých řešení, která přináší naše milé sesterstvo by možná stálo za to zjistit jak to funguje jinde (třeba částečné úvazky) a proč se jim nedaří zde. Já tleskám všemu co pomůže ve svobodné volbě a rozšíří možnosti. To co jde proti, jako Vámi propagovaná opatření je mi proti mysli.
To, ze se zenam zamestnavatele vyhybaji, je podle vas spravne?
Opravdu se ženám zaměsnavatelé vyhýbají? Tak namátkou, jaký je poměr žen mužů ve školství? OK, tak co v soudnictví? (zejména opatrovnickém) Co úřady a všemožná přebujelá administrativa? Když příjdete na libovolný úřad, koho tam nejspíše potkáte? Co z toho plyne? Že jsou v těchto oborech diskriminovaní muži? A nebo že jde často o umělou zaměstnanost a vlastně sociální dávky svého druhu?
- A máte nějaký nápad, jak to udělat, aby zaměstnavatelé nepřišli na buben? Co má dělat malý podnikatel, třeba se třemi zaměsnanci, když mu dva najednou odejdou? Má říct zákazníci, sorry? Doděláme Vám to za 3, nebo 6 let a sám se půjdu pást.

na nesmysly o navratu do prace tri dny po porodu ani nebudu reagovat - uz jsem psala, ze tohle je proste smesne...
- Ale vemte si ta pozitiva. Zaměstnavatel se nebude bát vzít do práce ženu. Žena neztratí kontakt s profesí. Bomba ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.