| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Máme druhé dítě aneb První rok se nezastavíš

tak to vysvetluje vse.Je to i v temperamentu maminky.Jsi pruzna,mas rada mirny stres,atd..Take ta klidna miminka,predevsim to prvni.Ja mela prvniho syna ve 22,takze docela mlada a pruzna,ale byla jsem do jeho 2.let vyrizena.Kazdou maminku s briskem jsem litovala a byla rozhodnuta,ze tohle uz ne.Jenze cas plynul,dite odrostlo ani nevim jak a i ja se za ten cas dost zmenila.Uz jsem se nehnala za studiem a karierou,uz jsem ledacos procestovala a videla a jaksi mela bytostnou potrebu zmeny,protoze predstava,ze takhle to bude az do duchodu me desila.Musim rict,ze rozhodnuti mit dalsi dite bylo tim nejlepsim v mem zivote.Bylo chtene,planovane,ocekavane a ma veskerou nasi peci.(zatimco ten prvni byl dost u babicky,nebot jsem jeste studovala).Mmch.do dvou let jsem byla opet vyrizena.Oba kluci jsou si podobni-nespavi,zivi,sportovni,neposedi.Mozna jsem moc akoratni,mozna neschopna (to nejspis),vazne si tak pripadam,kdyz vidim maminky s vice detmi.To je maji vsechny hodne?Za kterym detatkem se maminka pusti,kdyz se kazde rozutece na jinou stranu?Mam kamaradku,co zvladla sama(bez manzela a babicek) dvojcata.Pry v poho.Holky spaly celou noc.No,to me sice uklidnilo,ale co pres den?Ja byla fakt vycerpana,padaly mi vlasy,nestihla jsem se najist ani si treba umyt vlasy.Nakoupit jen potraviny a to v behu.U pokladny jsem nevedela zda ukladat nakup,nebo chytat vyskakujici dite z voziku nebo platit.Odchazela jsem naprosto zpocena.Vsechno bylo jen dite.Kdyz jsem nakrmila maleho,nemohla jsem si v klidu sednout a najist se sama,a v behu mi to jaksi neslo.Stydim se,ale asi jsem vazne neschopna,tezko se s tim smiruji..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.