| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Má třetina nejmenších dětí vyrůstat v jeslích, jak navrhuje EU?

a jak vy rozlisite ty matky ...
- Já nemám potřebu někoho fízlovat, kontrolovat a buzerovat, takže ani nepotřebuji rozlišovat která matka jak vychovává.
...
pak uz reci o vysavani statu nejsou jen feministicka argumentace?
- Jsou. To že má (naštěstí) malá skupinka žen extatický zážitek z ženy babochlapa je sice fakt, ale netuším proč by měly totéž cítit všechny ostatní. Bude se Vám to zdát divné, ale spousta lidí zjišťuje, že hmotný prospěch je jen pozlátko, které je šťastnými nečiní a upřednosní jiné hodnoty, ty opravdové a trvalé.
....vědomění. " - kecy jsou tohle to... nikdo zadnou matku nedonuti, aby dala dite do jesli, pokud je ta matka presvedcena, ze do jesli nepatri
- No to nejsou. Myslím že naše země má velké zkušenosti s tím jak lidi k něčemu dotlačit. Zeptejte se rodičů, jestli je za socíku někdo k něčemu dotlačil a jak to dělali.
ALE - pokud je matka presvedcena, ze by se diteti v jeslich libilo, nema tuto moznost.
To není pravda, co jsem zatím četl, tak většin jeslí je rušen z důvodu NEZÁJMU. Tak kde máte jaké tlačení?
Je to nahaneni vsech zen, aby si povinne doma odkroutily tri roky s detmi, protoze jinak to nejde.
- Zase lžete. Jde to. Pořídíte k dítěti chůvu, au-pair, ..... Jo, že na to nemáte? Já nemám na Mercedesa a neřvu já chci, já chci státe, já chci!!!
.... Ale zajmu deti nekonci tretimi narozeninami, ani se deti v den tretich narozenin neprobudi a nezvolaji "hola, skolka vola, uz jsem zrale na kolektiv"...
- Zájmem dětí není oddělená existence od rodiny s občasnými návštěvami udřených rodičů. A každý normální rodič své dítě na školku připravuje a nestrčí tam dítě úderem třetích narozenin na 8 víc hodin denně. To je slušná demagogie, slušně se tomu rovnají mé jesle od 0-3 dnů věku.

A lidi, kteri zadosti o dostatecnou kapacitu jesli, delaji feministickou propagandu, by nejspise meli radi zeny zpatky za sporakem a valchou...
- Eééé? To jsem od feministek ještě nečetl, že by chtěly ženy vrátit k zpátky k sporáku a válše, ale ony tvrdí že logika je patriarchální konstrukt, takže možné je všechno. Ale já od nich vše nečtu, to bych nezvládl.

"Nikdo nepostaví baráky, a nebude platit další armádu lidí proto, aby to bylo prázdné a nevyužité." - to je pekna veta - nechapu, proc si tolik lidi bere hypoteku a stavi, kdyz je vsude okolo tolik nevyuzitych baraku...
- Eééé? Další perla z Labuanu? Co má soukromá fyzická osoba a její investiční chování společného se státem?
Nebo mozna chtit bydlet lepe nez v nejakem panelakovem 2+1 je prilis velky zlocin a nestoji za to, aby dite slo ve dvou letech do jesli...
- Dejte své dítě třeba na Mars, no problema. Kupte si co Vás bude doživotně těšit(když si to myslíte), když na to máte, OK. A když ne, no tak hold něčemu musíte dát přednost. A pozor překvapení: VŠICHNI OSTATNÍ TAKY. Nejen Vy diskriminovaná chudinko.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.