| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku První zážitky se šátkem

Lassie
tak lidé, kteří mají psa na volno mě vyloženě iritují, ať mají šátek či ne!~o~
Já totiž psy miluju, ale jen když je znám. Nemusím ti doufám zdůrazňovat, že ač se zvíře zdá ok, někdy prostě může být nevrlé a zaútočit i když to nikdy před tím neudělalo (tak jako jsme přesvědčení, že v některých rodinách je idilka a přitom se tam praktikuje kdoví co).
Nenávidím ty sebevědomé pohledy, které mi říkají, nebojte se toho psa, nevadí, že vám leze pod kola, koká do kočáru a očuchává kalhoty, je přece hodnej..

Do článku to nepatří, ale to jen tak na okraj, můj názor.
Jinak pokud se mi takový pejskař připlete do cesty, žádám ho, ať si zvíře připne, že to opravdu nemám ráda - velmi mile a asertivně, dokonce s úsměvem. Odpovědí mi je většinou jen pohrdavý pohled a dost uštěpačné poznámky o bojácné chudákovi mamince.. aniž by si zvíře alespoň přivolali. Někdy mám chuť je kopnout, ne ty pejsky ale páníčky.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.