| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku První zážitky se šátkem

No, moje zkušenost je, že šátek mi pomáhá zlepšit držení těla. Mám ho od malička vadné, hrbím se. Ale jakmile mám šátek (nosím zásadně na břiše, na zádech to neumím), okamžitě jsem krásně vzpřímená, protože vyvažuju tíhu dítěte. Řeklo mi to už i víc lidí, když mě viděli, že mi to vysloveně prospívá. Nákup nosívám v batohu na zádech, takže na břiše dítě, na zádech nákup, jde to v pohodě, samozřejmě nákup v rozumných mezích, tak kolem 5 kilo.
Jakmile mě šátek někde táhne, tlačí, necítím se dobře, tak je špatně uvázaný. Okamžitě dolů a převázat. Pokud je tak, jak má být, tak není absolutně cítit a i desetikilové děcko jsem schopná nosit bez potíží několik hodin, bez následných bolestí zad (a to mám slušně zrasenou bederní i krční páteř, ze studií)
Mnohem horší je pro mě sedět u počítače, nebo u šicího stroje, to mám na bolesti v zádech a migrénu zaděláno spolehlivě, ze šátku nikdy.

Ale každý to může mít jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.