| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Máme druhé dítě aneb První rok se nezastavíš

a jde to taky ...

nedalo mi, abych se nepřipojila k diskusi ...
Já si vždycky všechno plánovala, první těhu, druhé těhu, ale s čím jsem nepočítala, byla rodová nemoc, o které jsem nevěděla /lékaři zjistili o co přesně se jedná až při druhém těhu/a díky tomu se druhé mimi a třetí narodilo předčasně /Andulka ve 30. týdnu, Kubík v 31.týdnu/ a taky mi 4 měsíce po 2. CS selhala antikoncepce a Kubík byl na cestě ... Takže rozdíl mezi nimi je necelých 11 měsíců, přitom oba jsou narozeni v roce 2008, akorát že jeden v lednu a jeden v prosinci ...

Jo, někdy mi třeští hlava, nevyměněná myčka, nevyprané prádlo, bordel v bytě, ale úsměvy těch tří jsou k nezaplacení. A musím říct, zapojit to nejstarší děcko /v mém případě skoro čtyřletou Kačenku/ je moc dobrý nápad - strašně ráda asistuje při přebalování obou dětí, podává krémy, maže, podává čajík, dudánek, mlíčko/, s prostřední Andulkou si krásně hraje /ta je zase zlatá, že vydrží poněkud drsnější zacházení/, no je to nádhera se na ně dívat, jak se na sebe smějí a jak na sebe reagují. I když jsem měla z toho obavy, dá se to, i za cenu neumytých oken, a ledacos dalšího. Snad na tom náš život nestojí, ne ? A tatínek pomáhá, rád, někdy uvaří, někdy vymění myčku, trochu poklidí, nebo si pohraje s dětmi, vykoupe je, nakrmí, občas mě zastane v noci na krmení /bohužel jsem ani jedno nemohla kojit/ a já se vyspím parádních 8 hodin ...

Já vždycky chtěla 3 děti, ale pozdějš, až Andulka trošku odroste, tak za 3 roky, teď jsem ráda, že Kubík přišel tak brzo a budu opravdu mít to miminkovské období "odbyté" najednou./Sama jsem jedináček, dětství stálo za prd, furt sama, naši se mi moc nevěnovali, byla jsem dost vycepovaná, zvyklá se zabavit sama, o ránu a křik u nás doma nebyla nouze, ani vzpomínat nechci./ Přece jenom, bydlíme v 3 plus 1, byt není nafukovací, mít tu hračky a potřeby pro 3 různě staré děti, je to docela náročné, ale na druhou stranu se mi po "přebalováku a kolíbce a miminku v něm" bude moc stýskat, to vím ...

Zase přijde jiné období, taky krásné ...

Přeju vám krásné, zdravé a hodné děti a ať to vše zvládnete v pohodě~:-D ...

A pardon za takový výlev ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.