| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku První zážitky se šátkem

Marečka už v porodnici hodně trpěl na prdíky, ale dalo se to ještě vydržet. Horší to bylo po návratu domů, kde probrečel celé dny ( v noci naštěstí spinkal). Asi po třech dnech jsem vytáhla šátek a najednou bylo ticho. Marča spokojeně spinkal a já mohla dělat co jsem potřebovala. Tahle idylka byla jen když jsem ho měla v šátku na ,,stojáka,,. V klubíčku být nechtěl, což nevadilo, protože stačí šátek víc utáhnout a krásně drží zádíčka i hlavičku. 3átek jsem používala a používám jak doma tak venku. Pokud jsme vyšli ven s kočárem tak Mareček celou procházku proplakal Když se šátkem tak sladce spinkal. V zimě bylo faj, že jsem ho nemusela nijak navlíkat. Byl oblečen stejně jako já jen měl navíc punčožky a protože mu koukali nožičky tak asi patery ponožky z toho jedny teplé, tahle oblečeného jsem ho zapla pod větší bundu nasadili čepice a vyrazili ven. Reakce lidí byly a jsou různé vyslechla jsem si jak jemu i sobě ničím páteř a kdo ví co ještě, ale také jsem často slyšela jak mám krásné miminko( většinou holčičku) a že takhle by se měla nosit všechny děti. Nedovedu si představit jed s kočárkem v Mhd nebo na úřad či do města.Díky šátku jsem nikdy nemusela řešit schody nebo obcházet půl sídliště abych mohla přejít na druhou stranu silnice.Je pravda, že každý kdo vyrazí ven s dítětem v šátku se musí připravit na to, že si na něj budou lidi ukazovat a hodně z nich Vám také řekne svůj názor. Nosím Marču v šátku cca 9 a půl měsíce a ukazující lidi už nevnímám a nad špatnými názory lidí, kteří šátek nikdy neskusili,se jen pousměju. Díky šátku mám doma dalo by se říct stále se usmívající dítě, které je v pohybovém vývoji zhruba o dva měsíce napřed a navíc se nebojí lidí a může si ho pochovat kdo chce na všechny se řechtá stejně, ale u mámy má úsměv nejširší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.