| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku První zážitky se šátkem

Marečka už v porodinici trpěl hodně na prdíky, ale tam se to dalo ještě vydržet.Zato když jsme přišli domů tak Marča řval a řval. Vydržela jsem to asi tři dny a pak jsem vytáhla šátek a narvala ho do něj. Řval a kroutil se dál, tak jsem ještě jednou prošla brožuru a zjistla, že ho můžu strčit i na ,, stojáka,, jen musím šátek víc utáhnout. A bylo po řevu.Mareček vesele spinkal v šátku a já dělala vše co jsem potřebovala. Když jsme poprvé vyrazili ven překvapily mě reakce lidí. Všichni se na mě usmívali a říkali jak mám krásnou ,,holčičku,,. Od některých lidí jsem si vyslechla jak jemu i sobě kazím záda ( je zvláštní, že tyto reakce přicházeli zásadně od mladých lidí) a zažila i opovržlivé pohledy. V zimě se mi na šátku líbilo, že prcka nemusím navlékat, vždycky byl oblečen stejně jako já. Jen nožičky jsme nabalili víc, protože mu koukali z pod bundy kterou jsem přes něj měla zapnutou( nebyla to žádná speciální bunda jen byla trošku větší). Díky šátku jsem nemusela řešit jak se kam dostanu.Nezajímali a nezajímají mě schody, malé obchody ani jsem nemusela škemrat o pomoc na autobusové zastávce.Je pravda, že každý kdo vezme na sebe dítě do šátku se stává středem pozornosti, lidé si na něj ukazují a chtějí mu zdělit co si o to myslí. Nosím Marču cca 9 a půl měsíce a ukazující lidi už nevnímám a nad špatnými názory se jen pousměju.Díky šátku mám doma téměř pořád se usmívající dítě, které se nebojí lidí a je v pohybovém vývoji cca o dva měsíce na před. Takže já rozhodně budu Marečka nosit dál a na šátek nedám dopustit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.