| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Má třetina nejmenších dětí vyrůstat v jeslích, jak navrhuje EU?

to je lez, ja nikoho nenapadam
- Tak já budu citovat, přímo z této diskuse. Víte, buďto nelžete, nebo si ty své lži alespoň pamatujte a držte se jich.

Nejsem sám kdo si Vašeho nestoudného napadání všiml:
zuzini
Re: Jesle
(8.4.2009 12:55:08)
.... a z matek na rodičováku děláš zlodějky.
Příklad diskutérky, kterou jste také napadla a ač nejmenuje, je jasné kdo to tu tvrdí:
lenka 6/05
ach jo
(10.4.2009 20:08:19)
Přiznám se, že já jsem osobně trochu na rozpacích, když mi někdo řekne, že jsem na rodičáku jenom proto, že se mi nechce pracovat
A další diskutérkam která to Vaše napadání vidí
nordica
Re: skandinávský model
(9.4.2009 23:33:55)
...Navíc nechápu, jak si vůbec dovoluješ se tady navážet do některých matek, když sama máš paní na hlídání...

A teď Vaše napadání:
Kimmy, 2 deti
Re: Jesle
(8.4.2009 12:21:05)
Všicni RP zneužívají, protože je to nekontrolovaná platba na účet. Mnohokráte zopakováno v x Vašich postech.
Kimmy, 2 deti
Re: Jesle
(8.4.2009 12:07:41)
no presne tak!! ale vyhovuje tem, kteri touzi byt doma tri roky a dostavat penize od statu... (Vyžírkám jedněm, jen zbývá dopsat)

ja jen pisu, ze ten system je spatny - to neni napadani
- Ne to neni napadání ale ty tuny řečí o tom jak toho všicni zneužívají ano.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.