| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kráva, soudruzi a slzy v očích…

- ZP uhradí ZZ zdravotní péči podle smlouvy, mnohá ZZ žádné výplaty nevyplácejí

- morbidita se v nizozemském výzkumu prokazatelně zkoumala ? Takže můžete citovat incidenci a praevalenci jednotlivých poruch zdraví, vzniklých perinatálně v jedné i druhé skupině a hladinu statisticvké významnosti rozdílu a jak onen výzkum vyhodnotil výskyt takových perinatáln+ě vzniklých poruch, jako je ADHD, LMD, d-d sy, minimal cerebral palsy etc., které jsou diagnostikovány do sedmi let věku ? Možná je tu nedorozumění, dané nepochopením rozdílu mezi perinatální morbiditou a výskytem závažných poruch zdraví, dwetekovaných perinatálně.

- nikdy jsem se nepresentoval jako zkušený člověk. Nicméně o řadu věcí, které sympathisantky chtějí, se snažím (a tu a tam i úspěšně) mnohem déle než ony. A co se pomoci týká, jistě se jí dostane, pokud je to možné. De fructu arbor cognoscitur.

- já bych ale nedoporučoval, aby novorozence políbil každý, kdo se namane. Pozvolnost adaptace na okolí mám za důležitou. Nejde nai tak o viry, proti nimž je novorozenec docela dobře chráněn, jako o bakterie, nejen bacily. Starý zvyk relativní isolace do křtin má své ratio. Osvědčené obyčeje mohou ale mít i nedobré důsledky. Vycházejí z dávných dob,
z podmínek v těch dobách. V Lybii jsem se setkal se zajímavými zvyky, například u některých Berberů s překrytím pupečního pahýlu zvláštní hlínou. Velmi dobře stavěla krvácení, takže asi tento způsob ochránil většinu dětí před vykrvácením v minulosti,
kdežto díky tomu jsem mohl vidět rozvinutou novorozeneckou tetanovou sepsi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.